Birebir Chat Siteleri, Birebir Sohbet Odaları 15 Eylül 2022

Ücretsiz Birebir Sohbet Chat Odaları – Sizinmekan

Birebir Sohbet Chat

Birebir sohbet etmeye , karşılıklı diyalog kurarak yağmur misali akan seri sohbet etmeye ne dersiniz. Birebir sohbet yapma konusunda fikirleri uzlaşan ve birbirine uyumlu çiftler , arkadaşlık ve dostluklar yol gösterici olur. Birebir anlaştığınız kişileri kimse başkaları ile değişmeye kalkmasın. Her değişimin sonunda elbet bir pişmanlık söz konusu olacaktır. Kendinize siz kadar değer veren dost arkadaşınız sohbet ederek mutlu olduğunuz kendinizden soğutmayın. Her soğukluk aradaki iletişimin kopukluğuna neden olur ise o zaman muhabbet tat vermez , sohbet çekilmez hale gelir. İstemsiz bir sohbet birebir sohbet ettiğiniz arkadaşınız ile aranızda olan uçurumu kapatmaz aksine daha büyük bir uçurum olmasına neden olur.

Peki soğukluk bunu gerektirir. Bulduğunuz değeri kaybetmeye kimseye değer’mi sorusundaki açıklamaları kendinizce kendinize yaptınız’mı. Yapıyor olmak tekrar gönül almaya dönerse aralar buz dağı olmadan bu belki mesafede belirli bir kazan olur. Ama aksine bu zorluk ve zoraki sohbet gerektirir ise buna bizler kazanç diyemeyiz. Dostlar ikili ilişkilerin başında anlayış , tevazu , hoşgörü , mütevazilik , olgun sohbetçi görüşü , sabır , sözlerde tartı , sevgi ve saygı gerekir. Bunlar olmadığı hiç bir ikili sohbet ilişkisi ilerleme kayıt edemez. Aksine gergin bir sohbet ortamı , aradaki kopuk ilişkiler , anlaşmamazlık ve birbirine zıt gitmeler ortaya çıkar. Bu yüzden iyi düşünmeli , iyi olmalı ve iyimser olarak bir tavır almalıyız.

İyimserlik kişinin kendine yaptığı aslında en iyi tutum tavır hoşgörü durumudur. Ne verir isek onu alacağımızdan bir kere emin olarak sohbet etmeye devam etmeliyiz. Bir fidanın dikilmesi gibi düşünelim. Fidana iyi bakmaz isek , su vermez isek fidan ne yapar , yeşermez , büyümez ve meyvesini vermez değil’mi sevgili arkadaşlar. Bizde ikili ilişkilerinizde dikkat edelim.

Sohbet ederken kırmadan karşımızdaki ile değilde kendimiz ile konuştuğumuz düşünelim. İşte o zaman bizler muhabbetten ne kadar iyi bir izlenim aldığımızı ve verdiğimizi çıplak gözlerimiz ile bizlerde görürken , bizleri görenler bizi örnek almalılar. https://www.Sizinmekan.Org Birebir sohbet eden arkadaşlarımıza beraberlikleri daim , mutlulukları ise tam olması temennisi ile sağlıcakla kalın. Olumlu, olumsuz ön görüşlerinizi biz<lerle paylaşmayı unutmayın.