Sohbet Forum Chat Eğlenceli Sohbet Forum Odası

Sohbet Forum Chat Eğlenceli Sohbet Forum Odası

Sohbet Forum Chat Eğlenceli Sohbet Forum Odası

ScanX     22-10-22     Genel, sizinmekan, Sohbet, Sohbet Sitesi     Sohbet Forum Chat Eğlenceli Sohbet Forum Odası     342 Defa Okundu

Sohbet Forum Chat Eğlenceli Sohbet Forum Odası

Forum sohbet odaları andro irc olarak tüm kullanıcılarımıza hizmet ederek değişik olan tüm sohbet alanlarımızda sizlere hatırlatma olarak makale yazıyoruz. Makaleden anlaşıldığı üzere makalemiz sohbet odaklı oluyor, sizler için hayata geçirdiğimiz bazı konularda destek ve istikrarlı olarak olumlu sonuç sağlayacağımızı ümit ediyoruz. Bu oran ile istifade edeceğiniz sohbette  ehemniyetinize dikkat etmeniz gerektiğini olumlu veya olumsuz olan tüm şeylerde desteli olarak sizler eğer konuşa destek vereceğimizi nitelikli olarak sizlere belirtmek istiyoruz.

Daha sorunsuz iletişim için elimizden geleni önce kendimiz yapmalı ve karşımızdan ise öyle beklemeliyiz. Kişiyi zorla sohbetten atmak yasak olup kendi prensibinizi başkasına zoraki endişe edemeyiz. Sorunsuz bir sohbet odasında zline ile veya shun ile hareket ile uzaklaştırmak kişinin yetki alanına aykırı olduğunu buradan admin arkadaşlarımıza bizzat bildirmek istiyoruz. Burada deneysel olarak herkes kendince haklı olmaktadır. Kişinin sohbetten uzaklaşması küfür argo ile eş değerdir.

Küfür argo olarak söz yok ise kişi sanal ortamdaki sohbet odalarımızda kesinlik ile atılamaz bir kuraldır, bu toplantıda dile getirilen konularında başında gelen bir yapısaldır. Detay ve düşünceler önem veren herkese buradan Sohbet Forum Chat Eğlenceli Sohbet Forum Odası sunucu sahibimiz adına daha farklı bir bakış açısı olmalıdır. Tüm kişiler aynı çizgi ve sıralamaya ait bir yapıya sahiptir. Değerli dostlar sunucuda kişileri rahatsız etmeyin. Kişilerin sağlık sorunlarında kendinize hak sahibi olarak kimsenin sinir kat sayısına fazla bir kat sayı yapmayın. Haksızlık konusunda kendisinine haklı görerek yetkiniz istediğiniz gibi kullanamaz ve kullandığı iz taktirde kişinin sohbet alanından uzaklaşmasına neden olursunuz.

Bu sanalda ise kaybı demektir. Olay anına tanıklık eden admin arkadaşlar buna karşı itiraz belgesi vermesi gereklidir. Sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz bu çok önemlidir. Kişiye şiddet manevi ve psikolojik ile olabilmektedir. Bu yüzden sohbet arkadaşınıza manevi şiddet olarak kişinin yanlış hissetmesine neden olmayın. Günü. Sözü olan etme bulma dediğiniz sözdeki gerçekliği bir zaman sonra başımıza geldiğinde aklımıza geldiği zaman iş işten geçerek zaman çoktan bize hüznü bırakmıştır..

Bir önceki yazılı olan Canım Chat Muhabbet Odaları yazımızı göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

sohbet odaları chat odaları mobil odalarısohbet odaları chat odaları mobil odalarısohbetchatchat odalarısohbet odaları mobil chatMekansizintarzsohbet