Genel, Gurbet Chat Siteleri, Gurbet Sohbet Odaları 4 Eylül 2022

Sizinmekan.Org – Gurbet Sohbet, Gurbetçi Chat Odaları

Gurbet Sohbet Odaları

Gurbet , hasret , özlem . Bunlar ucu bir arada her insanda az veya çok bulunan bir nevi yaşamsal duygu dur. Sohbet ederken duygusal olduğumuzu bazen görürüz. Bu duygusallık bazısında çok olmak üzere ise bazısında az olarak görülme niteliği taşır. Bizim buradaki amacımız gurbet ve hasreti bir arada yaşayan arkadaşlarımıza ve bize hüznü paylaşmak , özlemi azaltmaktır gayemiz. Hayatımızın değerleri vardır. Örneğin başlıca aile , sonrasında akraba yakınları ve saygı değer sohbet arkadaşlarımız vardır.

Az veya çok arkadaşlarımızı bizler özleriz. Bu özlem bizi nedensiz zamanda üzebilir. Ama kendimizi bırakmamak ve sağlam vede dik duruşumuz sabit tutmamız önemlidir. Aksi taktirde hasret ve özlem çoğul olarak yoğunlaşır ise bizim günümüzün mutsuz üzgün olmasını sağlar. Uzakta olan aile , arkadaş , eş , dost veya aşk yaşamak üzere herkesin bir hasret duyduğu noktası vardır. Bu noktada elimizden gelen neyse bizler onu yapalım. İyi günün dostu herkes olabilir asıl maksat üzgün moralsiz iken size baharda yağan yağmur misali destek veren arkadaşımız , aşkımız bizi hayata bağlar.

Bizim burada dostluklara önem vermemiz gerekir. İyi bir dost arkadaş sohbet ederken aklımızın dağılmasına , üzgün isek mutlu olmamıza vesile olabilir. Her şey insan içindir düşüncesinden ibaret olan yegane eşsiz bir durum var ise oda hayattaki anlamsız moralsiz iç geçmeleridir. Bizi biz gibi düşünen arkadaş var ise orada düşüncemizi ortak olur ise biz ona herkesten çok değer veririz. Duygusallık özlem ve hasret üçlüsü bizim hayatta yaşayacağımız maalesef kaçınılmaz yaşam şartlarımızdan bir tanesidir.

Değerli arkadaşlar http://www.Sizinmekan.Org odalarında sohbet ederken hepimize öz güven verin. Kimseye saygıda kusur etmeyin. Saygıda kusur demek aslında kendimizin yüzde yüz kusurlu olduğunu gösterir. Bu yüzden saygı önemli bir kavram yaşanılacak kadar güzel bir durumdur. Her halükarda beraberlik sohbet ederken güzel ve iyi bir gelişme olmak üzere aranılan muhabbettir. Doğası yaşantısı aile yapısı her ne olursa olsun , insanı insan olarak sevmek ve anlamak bizim olgun görüşlü , yetişkin olduğumuzu gösterir.

Sevgiye dair hayatınızda ne isteğiniz var ise o yönde çaba sarf edin. Sevgi İnsanın ihtiyacıdır. Mutluluk kişinin yasma sevincidir. Kimseyi yaşamdan soğutmayın. Kimseyi kendinizden uzak tutmayın. Uzaklık uzaklıktır ama asıl mesele yürekten uzak olmaktır. Yürekte soğuma ve uzaklaşma başlar ise onun önünü alınmaz safhaya getirebiliriz. Bu yüzden yürekte ilanlarınızı ilgi sevgi zaman ayırın verin. Bizler sizleri siz kadar düşündüğümüz için sohbet makalemizde bunları bizzat söylemek kendimize görevdir.