Chat, Mobil, Sohbet 21 Temmuz 2022

Sizinmekan Mobil, Sohbet, Chat Siteleri

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet odaları makalemiz olan sohbet sunucumuzda sizler için karşı karşıya kaldığımız günümüzün sorunlarında neler yaşıyoruz bunları size anlatmak için buradayız. Günümüzde sohbet iletişiminde bazı sorunları yaşayanlar olarak herkesin kendince istek ve arzuları olduğu kadar istemsizlik nedenleri de vardır. Buna bizler sizin için araştırmacı olarak değinmekte fayda bulacağımıza inanıyoruz.

Sohbet odalarımızda iletişimde zorluk çekenler aslında kendilerini haklı görüp karşı tarafı haksız görmesi ile başlar. Bu vesile ile sohbetten haz ve tat almamaya başlanır. Bunun önüne geçmek için karşı tarafı sohbet ederken sabır ile dinlemeliyiz. Bizim burada olmak amacımızın sohbet ederken mutlu olacağımız şeylerin ardından gitmemiz olduğunu bizzat kendimiz sonra ise karşımızda olan kişilerin unutmaması fayda olacaktır.

Derin iz bırakan sohbet tarzından kaçınmalıyız. Herkesin duygu düşüncelerinin aslına bakarsak bizim ki kadar önem arz ettiğiniz bilhassa kendimiz unutmamalıyız. Eminiz ki anlaşarak ettiğimiz sohbet bize günün yorgunluğunu belki bir nebze belkide biraz daha çok almasını sağlayacaktır. Bu nedenden dolayı sohbet anlatımlarınız da olgun sohbetçi olmaya olmaya ve aklı selim davranılmaya özen gösterelim.

Chat Siteleri

Kimsenin bir kere kimseden üstün olmadığını , aslında karşı tarafta olanın belkide bizden üst olduğunu neyi ile takvası ile unutmamalıyız. Takva demek bilgi birikim donanım demektir. Bazı insanlar bilgide baya bir nitelik vasıf kazanmıştır. Buna bizler erişilmez olarak bakmıyoruz. Herkes isterse öğrenimde en çok olan bilgiye sahip olarak her sözde bilgisini konuşturması ve üstünlük taslan mamalıdır.

Kimse kimsenin egosu , hırsını çekmek zorunda olmadığı  unutulmamasına fayda olacaktır. Bizim burada olma nedenimiz sohbet ise sohbet ederken kimseyi rahatsız etmeden buna bakmalıyız. Her aşamada ve her alanda olmak isteyen herkesin bizim mekanda yeri ve konumunu kişi kendisi belirler. İsteyen yetkili olarak mekanda yer alır. Dileyen sadece user kalmak ister. Bu kişinin kendi görüş ve hissiyatı dan doğan istek var arzusudur. Ama yetkili olan kişi mekanda sohbet düzenini sağlayan ve görev alan görevlidir.

Görevinin başında iken kusursuz bir şekilde görev aldığı taktirde görevi ondan asla alınmamaktadır. Buna itina ile devam eden sayısızca görevli arkadaşımız sizler adına görev yerlerini korumaktadır. http://www.SizinMekan.Org Soru , şikayet , önerileriniz için istediğiniz yönetim kadromuza müracaat etmeniz gerekiyor. Sorunlarınıza anında cevap vermesi online olan arkadaşınızın mecburidir.

Sizinmekan Mobil, Sohbet, Chat Siteleri