Chat, Genel, Sesli Sohbet Chat Odaları 26 Ağustos 2022

Sesli Sohbet Chat Odaları – Sizinmekan.Org

Sesli Sohbet Odaları

Son yılların modası sesli ve görüntülü sohbet yapmak olduğu için nedense herkes görüntülü sesli sohbete imza atar. Bu yüzden sesli chat yapmak için birbirini tanıma amaçlı sesli de konuşmayı bazılarımız çok sever. Bu yüzden whatsapp , skyp , Facebook , bip, telegram gibi sosyal medyada yaygın olan İnternet erişimlerini kurarak telefonlarımızda sesli ve görüntülü konuşmayı başlatırlar. Görüntülü konuşarak kişinin mimiklerindeki sinir , mutluluk , hüzün olarak yüz ifadelerine birebir şahit olurlar. Yazılı ve görsel olarak arada olan fark var ise işte bu fark edilir.

Bizler bazen görüntülü sohbet yapmak yerine yazılı sohbeti tercih ederiz. Nedeni ise kimsenin bizim ev ortamında olduğumuzu görmemesi , hayatımızın birlikteliğini anlamaması içindir. Telefonlara indirilen sanal sohbetlerde son zamanlarda görüntülü sohbet ve chat uygulamaları vardır. Buna sesli sohbet ve görüntülü muhabbet odaları denir. Artık kararı vermek siz değerli arkadaşlarımıza düşer. Ama tanımadığınız arkadaşlarınıza görüntülü sohbet etmemenizi ve resim atmamanızı tavsiye ederiz. Sanal alem de resimlerinizi yanlış yönde kullanıcı olarak kullanan binlerce insan vardır. Bu yüzden sanal alemde görüntülü ve yazılı olarak yaptığımız katılımlarla çok dikkatli olmamız gerekiyor.

Telefon bilgilerinizi , TC kimliğinizi , ev adresinizi iyi tanımadığınız kişi veya kişilere vermemeniz sizin kendinizi korku , panik , huzursuz etmemenizi sağlayacaktır. Agresif , ters olan kişilere verilen bilgiler sizin şahsi hayatlarında size ailenize sorunlar yaratabilir. Sanalda ve sohbet odalarında dikkat edilmesi gerekli hususlardır bunlar unutmayın. Zaman içerisinde böylesi bir durum ile karşı karşıya kaldığımız zaman ne kadar haklı bir söz söylediğimiz burada anlamış olacaksınız. İnsanın iyisi ile karşılaşmanız inşallah hayat yolunda tesadüfen en iyisi olur.

Bizler beraber isek bu doğru ve iyi olduğumuz ve birbirimize değer verdiğimiz içindir. Değere saygıya ise emek verene verelim. Günün içerisinde yapılan sesli ve yazılı görüşmeler bize iyi bir şekilde kalmasını istiyor isek sözlerde olan yaklaşımcı tavır ve tutumlara dikkat edelim. Buradan sizlere aklınız iyilik , içinizde merhamet olmasını temenni ederken iyi günler diliyoruz. http://www.Sizinmekan.Org Sevgi ve hürmet ile esen kalın sevgili kullanıcılar.