Genel, Konuşma Sohbet Siteleri 10 Ağustos 2022

Konuşma Sohbet Siteleri | Sizinmekan.org

Konuşma Siteleri

Sohbet odalarımızda konuşmadan sohbet etmeden geçen zamana durgun zaman denir. Bu yüzden akıcı bir sohbet ile gelişmiş teknolojiden fayda sağlayarak hayatın akıcı ve seri olan hızlı geçişine ayak uydurabiliriz. Eminiz sizlerde bu hıza bazen belkide yetişmekte zorlu bir süreç kazacak ve bu süreçten ise hepimiz  faydalanacağız. Bugün anlatmak istediğimiz makalede sizlere hitap nedir , sohbet nedir biraz ara ara konuda denkleme yapacağız.

Bu denklemde her üstüne düşeni az ve çok olmak üzere almasında fayda ve doğrudan ise olanak sağlayacağız. Bizim buradaki amacımızın temel ama maddesi sohbet içerikli bir konuda her zaman anlayışlı olmaya taviz verelim. Kişisel dürtülerden dolayı karşımızda olanı kırmak incitmek bizlere yakışmaz. Herkesin kendince haklılık ve tutumunda gerekçeli bir akıbet kararı vardır.

Durum bunlardan ibaret iken zaman su gibi geçse de o zamana kadar yarışı teknoloji bile yakalayamamaktadır. Geldiğimiz noktada zaafımız ve hassasiyetlerimiz kadar karşı tarafta olan arkadaşında hassas noktaları olduğunu unutmayın sevgili dostlar. Terazi şaşmamalı. Kişilik duyular kendi eksenimizde dönmediğinin bizler farkında olmalıyız. Başka bir zaman başka bir yerde Real veya sanalda edilen sohbetlerin başında selam gelir.

Sohbet Odalarında Selam Vermek

Selamsız girilen ortamda saygı çiğnenmiş , farz olan selam ise göz ardı edilmiştir. Bu çok yanlış bir izlenimdir terimdir. Bu yüzden girilen ortamlarda dikkati esas alalım olur’mu. Sizlerinde karşınızdakileri bilmeniz karşınızda olan kişilerin kendilerini de sizin bilmenize yol yordam olacaktır. Esas konuların işlendiği sanal alemde sanal sevgi sanal aşk sanal dostluklar realdeki kadar samimi ve içtenlikle yaşanabilmektedir. Bu yüzden siz kendinize yakışanı , kişilik haklarınızı ise sağlam olanı temsil edin.

Temsilde hata olmaz. Hatayı bilip özür dilemek erdemliktir. Kişi özrünü karşı tarafa ne kadar empoze eder ve yaklaşımlarını düzene alırsa o özür dileme sözünde olan gerçeklik kendisini samimiyete bırakır. Samimiyetsizlik aslında çok basit bir karakter ve mizaçtır. Samimi olalım.  Dürüst olalım. Gerçekçi olarak biz kendimiz neysek karşımızda olana esas duruş , hakiki dost hane bağ kurarak candan bir muhabbet kuralım. http://www.Sizinmekan.Org Sizlere iyi günler diler en kötü gününüz bol sohbet ile geçmesi dileklerimizle.