Chat, Genel, İstanbul Sohbet Odaları 27 Ağustos 2022

İstanbul Sohbet Odaları – 34 İstanbul Chat

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet odalarının şehirler arası olan İstanbul , İzmir , adana , Erzurum , Karadeniz , samsun , ordu , Giresun , Bartın , Zonguldak ve daha adını sayamadığımız gönülleri bir birine bağlayan http://www.Sizinmekan.Org sohbet odalarımızdan Selam sevgi sunarız. Hakiki bir sohbet için ideal bir insan olmanız yeterli ve katkılı olacaktır. İdeallik herkesin vasfı olmadığı için ideal olanlar kendinden düşük kalitede olan sohbetçi arkadaşını idare etmesi gerekir. Aksi taktirde aynı ortamda sohbet ederek anlaşma ve uzlaşmak imkansızdır. Bunun için yapmanız gereken şey sizi siz gibi anlayanı değil sizin karşı tarafını anlayışla karşılamanız önemlidir. Büyüklük veya büyülenmek çok yanlış bir ifade kavramıdır. Kimse kimseden üstün değil ve olamaz da.

Hayat sohbet ile iki kelimeyi bir arada bulundururken oldun ve yetişkinler olarak aynı ortamı paylaşabilirsek güzel olacaktır. Bu yüzden bir zamanlar diye hatırladığımız herkesin hatırda kalması için iyi olmaya özen gösterelim. Durum bundan ibaret iken bizim bunları yapabilmemiz zor değil bence sevgili dostlar. Bize düşen görev sohbet ederek anlaşma olduğumuz sohbetçi arkadaşımızın kalbini kırmadan gönüllere dokunabilmektir asıl mesele. Buna dair atılan adımlar , söylenen sözler bu gibi durumda önemli olacaktır.

Günün stresinden uzak , hayatın en güzel anlarına şahit olmak için bunlar önem arz eder. Kimliği sorgulamadan , dile , dine , ırka bakmadan olgun bir vasıf ile ettiğimiz sohbete biz buradan yetişkinler olarak iyi sohbet diyoruz. Umarız sizler her açıdan baktığımız olayda size düşeni iyi şekilde aklınızın en iyisini düşünerek yapabilmenizdir. Her açıdan görüş fikirler bizler için önemlidir. Bu yüzden kendi egonuzu biraz frenlememiz lazım değerli dostlar.

Ego ve gurur ettiğimiz her ilişkiyi bizler aslında kazanç değil kayıp olarak görmekte fayda olacak. İkili ilişkilerde ego gurur barındırılırsa o sohbet biter ve muhabbet çekilmez sona doğru adım atmaya başlar. Bizlerin hepimizin Burada yapmamız gereken tek husus , sakin olmak , sabır durmak ,konuşurken yapıcı tutum ve davranış sergilemekten başka bir şey değildir. Her şeyde dikkat edilirse doğru bir sohbet , akıcı bir tutum , seri olarak iyi muhabbet ortaya çıkar. Kalın sağlıcak ile sevgili dostlar.