Chat Odaları, Hazin Sohbet, Sohbet Odaları 18 Eylül 2022

Hazin Sohbet, Mobil Odaları, | Chat Odalarına Giriş

Hazin Chat Sohbet

Yıllardır bizler hep beraber chat aleminde sanal sohbette Hazin Chat Sohbet ederek bizde elimizden geldiğince sizlere aktarım ederiz. Hayatının en derinliklerine girdiğimiz mevzuatlar bazen derin olması nedeni ile hepimizi derin olarak üzer. Kim nedir ne değildir, sorusuna fazla cevap aramamak gerekirse insanları sohbet ederken tanımak ve yargılamak önemlidir.

Bizler burada olma nedenimizi unutmamalıyız. Bazen insanları sohbet, muhabbet ederken suçlarız ama suç oranı ne aşamadır tabi’ki var mıdır bilemeyiz. Biz burada anlayış noktasında şüphe yerine olumlu olarak bakmalıyız. Beraberce içilen kahve herkese hatırda kalacak anıların yerini alır. Ya bizler çay kahve keyfi ederken aslında aradaki samimi bağların ilerlemesine yol açar. Net bir şekilde ortaya çıkan yapımız bizim aslında yaşamsal faktörlerinden gelen yaşantımızda başkası değildir. Yüzdelik oranına baktığımız durumlarda birleşik olarak istikrarlı bir şekilde ilerleriz. Aynı anda tespit ettiğimiz bazı anlaşamadığımız sorunlarda kapatıcı olmak kırmamak adına iyidir.

Ama şu sıralarda yaşadığımız yıllardaki jenerasyon maalesef eskiler kadar sabırlı ve tahammül eden değiller. Küçücük bir şeyde sohbet anında kıyameti kopartan arkadaşlara şahit olduk. Güzel bir gün için aslında takmamak en güzelidir. Bu maalesef o güzellikten getiri kadar götürü olduğunu unutmamalıyız değerli arkadaşlar. Yardımsever olanlar her zaman ne olur ise olsun asla yardım etmekten vazgeçemezler bunları bilmenizi isteriz. Nedeni ise yüreğinde olan merhamet, kişiliğinde olan saygısı için eder. Ekranlara baktığımız her yazıda aslında sohbet eden kişinin bir birey olduğunu unutmamalıyız. Sorun olarak bizden bir şey görürseniz liften kusurumuzu maruz görün.

Sohbet ederken anlamadan insan sohbet esnasında hatalı sohbet kelimesi yazabilir veya söyleyebilir değil’mi. Eğer kişi sizden özür dilerse özrünü kabul edin. Özür dilemek erdem , ama özrü kabul etmek ise büyüklük göstergesidir bunu bir birey olarak unutmayalım. Bazen fikrinizi sohbet ederken kendinize saklayın. He doğru söz her yerde söylenmez sözünü unutmayın. Sözler kalıcı , kişiler ile gidicidir unutulmasın. Candan bir muhabbet böyle ilerlerken , hayatınızın en güzel anlarında sizlere eşlik edenleriniz var ise yıllarca beraberce olmanızı tavsiye eder, iyi günler dileriz.