Genel, Geveze Sohbet Chat, Sohbet 8 Ağustos 2022

Geveze Sohbet, Geveze Chat, Odaları | Geveze

Geveze Sohbet

Sohbetin en gevezesi olan gevezelik üstüne lisans yapmış birini tanışmak’mı istiyorsunuz. Burada bizim mekanda her açıdan gevezelik ederek sohbeti en popüler taşıyanlar olarak bir arada sohbet etmekteyiz. Puan listesinde top on listesinde sohbet odalarımızda en çok konuşan kişiye geveze denir. Bu yüzden bizler burada sohbet ederek ne anlıyoruz , neyi paylaşıyoruz bunu detaylıca düşünmeliyiz.

Sorular cevaplar niteliğinde bazen başlayan sohbet durumunda karşı tarafta olan kişiyi fazla gevezelik ederek bıktır mamaya özen gösterin. Gösterişten uzak hayata dair ne istiyor iseniz en iyi şekilde yaşamaya ideal bir sohbet gerekir. Tutum kavram huzur için maalesef bazılarımızda dengesizlik ortaya çıkar. Bu denge tedbiri elden bırakırsak elden gider.

Zaman ile meydana gelen sohbet değişiklikler için zorlamadan kasmadan sohbet etmek için en iyi aşamayı seçmekte karar vardır. Bir anlam taşımayan sözü sözünüzde telaffuz etmeyin. Bazen insanlara tebrik etmek iyi olduklarını demek o insanın kendine öz güveni artar. Uyumlu olmak uyum içerisinde sohbet yapmak doğrumu değil’mi bunu karşıda kişiye verdiğin izlenim ortaya koyar. Zorlu bir sohbet sıkıcı bir iletişim ile sonlanır.

İletişimde Zorlanmak

Sohbet Odalarımızda bizlerle birlikte bu yola devam etme sürecinde artık iletişim kısıtlı hale gelir. İletişimde zorlanmak adına sohbette dikkat edilecek olan hususların başında samimiyet gelir. Samimi bir insan en doğal iyi bir sohbetçidir. Güzel bir diyalog ile çözüm olmayan bir hitap ve durum yoktur. Şu an için ihtiyacımız olan sohbet yıllara dayalı olursa ihtiyaçtan çok alışıla gelmiş bir düzendir. Bunun için bizler Geveze Sohbet ailesi olarak bundan çok mutlu oluruz.

Yaşantımızda en önemli hususlardan bir tanesi resmi olsun olmasın sohbet düzeninde sabit olmaktır. Sohbetin negatifinden etkilenen kişilere mutsuz umutsuz bir sohbet içerisinde olmak istemezler. Daha güven veren , daha istikrar arayan kişiler kendilerini nerede rahat hisseder ise orada olmayı daha çok fazla tercih ederler. http://www.Sizinmekan.Org odalarına gelen herkes bizim için baş’tacı. Tamamlanan ve hala devam eden düzenlemelerde yapmak istediklerinizi sizlerinde katkısı olacak ise biz bundan memnuniyet duyarız. Sevgi, saygı, dostluklar sizlerin olsun sevgili dostlar. İyi günler.

Geveze Sohbet, Geveze Chat, Odaları | Geveze