Fotolu Sohbet - Resimli Chat Odaları | Sizinmekan.Org

Fotolu Sohbet – Resimli Chat Odaları | Sizinmekan.Org

Fotolu Sohbet – Resimli Chat Odaları | Sizinmekan.Org

ScanX     14-10-22     Genel, sizinmekan, Sohbet, Sohbet Sitesi     Fotolu Sohbet – Resimli Chat Odaları | Sizinmekan.Org     126 Defa Okundu

Fotolu Sohbet – Resimli Chat

Bir zamanlar chat , sohbet , muhabbet konusu yaptığımız sohbetlerin yeni dönemlere kadar taşınmasına biz anılar deriz. Anıların konuşulması , anılardan baz alarak hayata devam etmemiz bizim maalesef ki kaçınılmaz alın yazımız olmaktadır. Hayat bu vesile ile ilerlemede yol alabilirken her zaman biraz dahi olsa yaşanılan bazı hadise ve olaylardan ders çıkartmaktayız. Bu bizim ders niteliğinde adlandırdığımız hayat okulu ismi ile ünlü gerçek yaşam öykümüzdür.

Sevdiklerinize aldığımız ya da tarzımızı. Dersi , is dünyamızdan aldığımız çalışma üslubu ve ortam da aklımıza yatan bazı nasihatler bizim gelecek günlerinize ışık aydınlık ve yarınlarda bizim için iyi gelebilecek hayatı konulu bir konferanstır. Fotolu Sohbet – Resimli Chat Odaları | Sizinmekan.Org odalarımızda bu yüzden size iyi gelen olgun ve yetkin insanların verdiği veri tabanına dikkat edin. Verici olun. Zan içerisinde vermek ve almak arasından uzun ve açık farkı görerek kanım sayacak nerede ne yapmanız gerektiğini az veya çok anlayacaksınız.

Arkadaşınız ile olan iletişimde , saygın ve düşünceli tutumda olursanız bu sizin için iyi bir gelişme , karşınızda olan için ise mutluluk vesilesi olacaktır. Detaylara girmek, tartışmaları konu almak bazen sohbet ederken ne kadar gereksiz ve gereklidir bunu biz kendimiz çözümleriz.  İnsan yapı meselesi dolayısı ile his ile vardır. Hissiz insan kimseden beklentisi olmayan , kimseyi düşünmeyen , kendinden başkasında sohbet etme zevki olmayan kişidir. Aslında doğamızda başımızda az , başımızda ise çok olmak usere sınıflara ayrılır.

Bizler buna üste algı ve olgu arasında olan üç nokta diyoruz. Bunun için her hissettiğimizin ve söylediğinizi doğrulu veya yanlışlık arasında olan çizgiyi iyi belirtmemiz gerekliliğini düşünüyoruz. Bu yüzden resim çekerek anıları , beraberliğimiz biriktirdiğiniz yarınları resim belgeseli yaparak dosyamızda saklamalıyız. Göz attığımız geçmişimiz beyin güzergahında ister istemez birikim eder.

Bizler tarih kokan sahnelerimizden en doğalı olan sohbetleri kendimize pusula ederek yola devam ederken , herkese doğru , sezgileri de güçlü yarınlar diliyoruz. http://www.Sizinmekan.Org fotolu sohbet, chat odaları olarak Hoşluk derecesinde olan sohbetlerin izin devamını diler , hoşça ve dostça kalın sevgili sohbet sakinleri.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

sohbet odaları chat odaları mobil odalarısohbet odaları chat odaları mobil odalarısohbetchatchat odalarısohbet odaları mobil chatMekansizintarzsohbet