Bizim Mekan Chat, Bizim Mekan Sohbet, Genel 3 Ağustos 2022

Bizim Mekan Chat Odaları | Sizinmekan.Org

Bizim Mekan Chat

Bizim Mekan Sohbet odalarının sohbetçi yeri tamamen kişisel veya toplumsal olarak bizlere idame ettiren bir sohbet odasıdır. Buna bizler her ne kadar sıcak dursak bazılarımız soğuk bir esinti eder. Ama bizim buradaki amacımız her ne olursa olsun toplumsal veya bireysel olarak hizmet ederek bu hizmetten kişiliğinize uygun bir statü yakalaması olmalıdır. Statüsü yüksek olan düzeyde birisinin eksisi olmaz daima artı şekilde yaklaşımları olur. Buna biz hayatın getirdiği veya yaşantımızın doğuşta büyüme aşaması kadar aldığımız örf adetlerimizden gelen aile yapısının çok fazla yeri vardır.

Sohbet yerimiz bu yüzden kişisel ve duygusal olarak kişiliğinize uygun bir kalite yolu belirtmemizde fayda olacak şekilde hazırlanmıştır. Hayat standartlarımızın her birimize eksik olması veya herkese ayni düzeyde olması söz konusu değildir. Kişilik bozuklukları sohbet odalarında belirginlik gösterse de o kişilikte eksilik doğar. Bizler uyumlu olarak sohbet adabı ve kurallarına harfiyen uymak zorunda ve bu uyumluluğu etrafımızda olan herkese apaçık göstermeliyiz.

Düzenli bir sohbet girişi kişinin sohbette ne kadar online olduğunu ve muhabbette ise yerini koruduğu görülmektedir. Dünya üzerinde bizim kültürümüz, Bizim Mekan Sohbet Odaları,  Türkiye sohbet odalarında yerini ne kadar alsa da yurt dışında adımızdan söz ettirmektedir. Kültür şekli herkesin potansiyel olarak farklılık gözlemler. Bu ara kimsenin itirazı zaten başlı başına olamaz. Dil din ırk kurumu herkesin yöresine yaşadığı hayatına göre bağlı bir belirtidir. Buna kimsenin bir sözünün olmayacağını bizler bilebiliriz.

Başarılı Sohbet Odaları

Doğal yapımızda olan insanlık vazifesine anlaşarak, konuşarak , diyalog halinde olarak beraberce buna biz bir başarı sağlayabiliriz. Değerli arkadaşlar elimizden gelenin en iyisi iyinin iyisidir. İyi olmak iyilik kazanmak herkesin kendince prensip olmalıdır. İyi insanın iyilikten başka bekleyişi yaşantısı olmadığı için kimseye kötü söz , sohbet adabını bozacak bir yaklaşımı olmaz. Bu yüzden sohbet ederken her ne olursa olsun kişi kendisine yakışan üslubu , yaklaşımın düzeni sağlamalıdır.

Umarız herkes elinden gelenin en iyisini kendine yakışır şekilde yapmasını dileriz. Emek vermek zafer kazanmanın tek yoludur. Emeksiz bir kazanç olduğunu nasıl düşünmüyor isek sohbet ederken de üslupları kendimizin istediği şekilde değil karşı tarafımızı istediği şekilde doğru düşünürsek işte o zaman kazandığımızın işareti bu olacaktır. http://www.Sizinmekan.Org  Ailesi olarak Günün her anında sürdürdüğünüz zamanınızın dolu bir sohbet ile geçmesini dileyenlerin sohbet yerimize gelmelerini önemle rica ediyoruz.

Bizim Mekan Chat Odaları