Balıkesir Chat Odaları, Balıkesir Sohbet, Genel 9 Eylül 2022

Balıkesir Sohbet ve Balıkesir Chat | Sizinmekan.Org

Balıkesir Sohbet Siteleri

Balıkesir Sohbet odaları muhabbetin yeri olduğu zaman sohbet yeri için gelenler tam ideal bir sohbet yeri için elverişli olur, kiminin kimden fark ve üstünlük taslandığı tek yer sohbetçiler için http://www.Sizinmekan.Org Balıkesir Sohbet odaları bizim mekandır. Bizim mekanada kimse kimseye üst düzeyde bir sistem sergilemesi yapamaz.

Kimse kimseden üstün olmadığını bizim mekanda gelerek sohbet ederek farkındalığını buradan anlarız sevgili arkadaşlar. Yönetim kadromuzda olan yönetmelikte kurallarımız açık bir yazı ile ile herkese yazılı metin olarak kurallar niteliğinde açıklamalar verilmektedir. Vermiş olduğumuz Kuraları bir çoğumuz bu kuralları çiğneyerek user veya aop sop Lara üstünlük taslayan kişi şikayet olunduğu zaman anında yetkisi silinerek yerine başka bir görevli atanır. Buna bizler sükunet ile sohbet etme yeteneği diyoruz. Serbestlik olarak ise sohbet odalarımızda küfürsüz argosuz bir sohbet serbestliği herkes için kural olarak belirtilir.

Bizim buradaki amacımız sohbet esnasında herkes rahat ve ideal bir sohbet anlayışı ile sohbet edebilmesi için elimizde geleni yapmaktayız. Arkadaşlıklar dostluklar kaliteli olması için elinizden gelen en iyi kişilik vasfınız ile sohbet edin. Kalp kırmayın. Kırıcı konuşmayın. Bir kıssadan sohbet edilirken şöyle denilmektedir. İki çocuğun kavga ettiğini gören Hz Ebubekir şöyle buyurmaktadır. İki çocuk sohbet ederken kavgaya tutmuşlar. Bir ceviz için. Hz Ebubekir ben size kırıp cevizi paylaştırıyorum der ve cevizi kırar. Bakmış ki cevizin için çürük ve hoşmuş. Ve dönüp çocuklara demiş ki. Bakın çocuklar bir ceviz için kavga ediyorsunuz.

Oysa içi boş Muş. Dünyada öyle arkadaşlar. İçi boş hiç bir karı olmayan dünya için sohbet esnasında birbirinizi kırmayın olurmu. Kalp kırmak insanın en üzücü durumuna sebebiyet olabilir. Siz elinizden gelenin iyisini yaptıkça alçalan yüreğiniz düşünce tarzınız başkasına alçak gönüllülük gelmez onu susturun veya yendim düşüncesine gelir tartışma esnasında. Ama şunu unutmayın değerli dostlar. Ne kadar alçak gönüllü sevecen hoşgörülü ve yapısı olursanız işte okadar fazla yükselirsiniz. Allah  sizi. Ne hakkınızı nede tutumunuzu kimsenin yanında kar veya zarar olarak bırakmayacaktır. Dünya da sohbet ederken herkes kendisinden sorumlu olduğunu unutmasın. Sevgi ve saygı ile kalmanızı dilerken, yüzünüzden tebessüm , içinizden huzur , bedeninizden sağlık , dilimizden tatlı söz eksik olmasın.